Liikmed

Tegevliikmed
1. Raimo Armus stud. phys.

2011-I

2. Sven Bogdanov stud. rer. math.

2016-I

3. Joosep Heinmets stud. rer. math.

2012-II

4. Antti Helemets phil.

1997-II

5. Mihkel Ilves stud. rer. ing.

2015-II

6. Peeter Kangro stud. rer. ing.

2014-II

7. Kaspar Kesli stud. rer. math.

2012-II

8. Kevin Kirbits Stud. rer. biol.

2015-II

9. Ove Korjus stud. chem.

2015-I

10. Tõnis Kümnik stud. rer. oec.

2004-II

11. Peeter Laurisson stud. phil.

2009-II

12. Ants Hendrik Liivak stud. hist.

2015-II

13. Siim Lillemets stud. rer. ing.

2008-I

14. Kristen Madissoo stud. hist.

2010-II

15. Toomas Meidla stud. rer. oec.

2009-I

16. Karl-Hendrik Pallo stud. rer. polit.

2014-II

17. Joonas Peegel stud. hist.

2013-II

18. Hans-Martin Tammesalu stud. phil.

2015-II

19. Karl-Mattias Tepp stud.rer. math.

2014-II

20. Markus Toompere stud. hist.

2001-II

21. Andrei Tšernov geod.

2009-II

22. Mattias Väli stud. hist.

2014-I

Üliõpilasvilistlased
1. Rinaldo Anni stud. chem.

2005-II

2. Henri Hendrikson stud. iur.

2004-II

3. Jürgo Järving stud. hist.

2008-II

4. Karl Arnold Kommel stud. rer. oec.

2012-II

5. Henri Kuusk stud. geogr.

2012-II

6. Mihkel Lehtmets stud. ing.

2014-II

7. Silver Loit stud. mag. hist.

1999-II

8. Kaspar Milsaar stud. geod.

2010-II

9. Rauno Padari phys.

2012-I

10. Tiit-Hugo Palu stud. sem.

2013-II

11. Olev Peitel stud. hydrobiol.

2006-II

12. Tiit Pähn stud. rer. oec.

2008-II

13. Toomas Reinik stud. rer. merc. agr

2007-II

14. Eero Ränik stud. sem.

2010-II

15. Karla Saaremäe rer. math.

2012-II

16. Erik Salo stud. rer. oecol.

2011-II

17. Martin Sepp stud. rer. ing.

2006-II

18. Raimond Soon stud. phil.

2014-II

19. Siim Suurkaev stud. hist.

2011-II

20. Madis Sügis rer. ing.

2012-II

21. Kristjan Valgur hist

2011-I

22. Johannes Kristjan Viilup stud. phil.

2009-II

Lihtliikmed
1. Kustas Budrikas stud. art.

2017-I

2. Merlin-Hans Hiiekivi stud. rer. biol.

2016-I

3. Andres-Kristjan Kuura stud. rer. math.

2016-II

4. Karl Gustav Kärner stud. econ.

2016-II

5. Roland Matt stud. phys.

2013-I

6. Lauri Mõts stud. rer. biol.

2016-I

7. Karl Patrick Norberg stud. phil.

2014-II

8. Kaur Paarop stud. econ.

2016-I

9. Otto Palu stud. med.

2016-II

10. Julius Piatkowski stud. med.

2016-II

11. Siim Pragi stud. rer. math.

2017-I

12. Marten Rohelpuu stud. mil.

2012-II

13. Karl Toom stud. rer. polit.

2017-I

14. Philip Sebastian Veispak , stud. rer. polit.

2013-II