24.04.2018

Korp! Ugala avab taaskord volbriööl oma uksed, et üks korralik volbripidu pidada!

Uksed avame kell 23.00.

Pealavale on oodata alates südaööst APELSIN ja kell kolm alustab särtsakas duo LIINA & SUPERVOVA. Pidu jätkab DJ SHUFFEL aegumatute hittidega!

Kindlasti tasub läbi astuda alternatiivmaailmast “Kütteruum”, kus kraade tõstavad DJ-d Kapten Kark ja Suur Pauk, lisaks külalisesineja(d). Kütteruum alustab südaööl!

Avatud on baarid ja tagaaiast on võimalik leida nii kehakinnitust, vesipiipu kui ka lõkkesoojust. Hommikut tervitame kosutava supiga.

Peole pääseb soliidses riietuses.

Facebooki üritus – https://www.facebook.com/events/1997080686972223/


30.01.2018

Hea organiseerumata meestudeng!

Korporatsioon Ugala ootab Sind 2018 kevadsemestril kolmele külalisõhtule. Nende ürituste raames on Sul võimalus saada aimu, millised mehed on koondunud korp! Ugala must-sini-valge trikoloori alla, mida Kuperjanovi tänava majas tehakse ja miks see hea on.

Külalisõhtutest lähemalt!

13. veebruaril lahkame väga tähtsaid küsimusi – kes me oleme, kus me oleme, miks me oleme? Retrospektiivide ja perspektiivide üle arutlemisel ei saa unustada, et algab kevadsemester ja see tuleb meeleolukalt vastu võtta!

20. veebruaril juhatavad vägesid kuldrebased. Elu näinud ja tegusid teinud meeste käe all ei saa õhtu olla midagi vähemat kui unustamatu. Võimsad laulud, innustavad sõnavõtud ja kulinaarsed elamused on ürituse lahutamatud osad.

28. veebruaril kaldume kõrvale tavapärasest õllelauast. Koos Eesti Naisüliõpilaste Seltsi liikmete ja külalistega saab teoks ühiskülalisõhtu… ja seda Skandinaavia tudengiorganisatsioonidele omase piduõhtu vormis! Üks korralik Põhjamaade piduõhtu sisaldab 3-käigulist õhtusööki, hoogsat kava ja vahvaid ootamatusi.

Osavõtt on tasuta ja külalistelt eeldame soliidset riietust.

Üritus on leitav ka Facebookist.


29.08.2017

Hea organiseerumata meestudeng või vilistlane

Sel semestril on külalisõhtud 5. ja 12. septembril ning 10. oktoobril.
Nendel vahvatel õhtutel on võimalik lähemalt tuttavaks saada meie liikmete ja konvendihoonega ning teada saada nii mõndagi korporatsioonielust. Sõnavõttude, laulude ja melu kõrvalt leiab ka söögi- ja joogipoolist.

Üritused on tasuta, aga külalistelt ootame soliidset riietust, mille parimaks näiteks on must ülikond.

Võta sõber kaasa ja tule veeda aega heas seltskonnas!

Vaata lisa Facebookis


16.11.2016

Head sõbrad!

Detsembrikuu esimese päeva viimasel minutil avab korp! Ugala oma uksed kõigile külalistele, et maha pidada üks traditsiooniline Poslebala. Tartu Ülikooli aastapäevaballi ametlik järelpidu pakub võimalust hoogsaks jalakeerutuseks ning loomulikult on avatud ka baar.

Muusikat mängib SAEKOJA DIXIE BAND
ja pidu kestab, kuni külalisi jätkub.

Riietus soliidne.

Üritus on kajastatud ka Facebookis

posle2016-01


30.08.2016

bänner

Hea organiseerumata meessoost tudeng või vilistlane,

korporatsioon Ugala ootab Sind oma külalisõhtutele 8. septembril, 20. septembril ja 7. oktoobril, algusega kell 20:00. Toimumiskohaks on korp! Ugala konvendihoone, aadressil Kuperjanovi 16. Külalistelt ootame pidulikku riietust.
Lisainfo korp! Ugala ja liikmeks astumise kohta.


07.03.2016

Korp! Ugala tähistab 14. märtsil emakeelepäeva folkmuusiku Maarja Nuudi kontserdiga. Maarja Nuut kasutab kontserdil oma häält, viiulit ja live-elektroonikat. Tema muusika sügav sõnum on eesti keelest ja helidest. (more…)


11.02.2016

Hea organiseerumata meessoost tudeng või vilistlane,

korporatsioon Ugala ootab Sind oma külalisõhtutele 16. veebruaril ja 3. märtsil, algusega kell 20:00. Toimumiskohaks on korp! Ugala konvendihoone, aadressil Kuperjanovi 16. Külalistelt ootame pidulikku riietust.
 

 
ugala16-1

 

 

Lisainfo korp! Ugala ja liikmeks astumise kohta.


25.08.2015

Hea organiseerumata meessoost tudeng või vilistlane,

korporatsioon Ugala ootab Sind oma külalisõhtutele 3. septembril, 15. septembril ja 2. oktoobril, algusega kell 20:00. Toimumiskohaks on korp! Ugala konvendihoone, aadressil Kuperjanovi 16. Külalistelt ootame pidulikku riietust.
 

 
ugala15-2

 

 

Lisainfo korp! Ugala ja liikmeks astumise kohta.


08.02.2015

Hea organiseerumata meessoost tudeng või vilistlane,

korporatsioon Ugala ootab Sind oma külalisõhtutele 19. veebruaril ja 4. märtsil, algusega kell 20:00. Toimumiskohaks on korp! Ugala konvendihoone, aadressil Kuperjanovi 16. Külalistelt ootame pidulikku riietust.

 

 

Lisainfo korp! Ugala ja liikmeksastumise kohta.


24.09.2014

Korp! Ugala esitatud idee osaleb Tartu linna kaasava eelarve lõppvoorus

 

Korporatsioon Ugala poolt Tartu linna kaasava eelarve ideekonkursile esitatud idee pääses 25 parima idee hulka ning osaleb 6.-12. oktoobrini toimuval lõpp-hääletusel. Konkursi võitmisel saab Ugala võimaluse korraldada Tartus esimene Euroopa tudengikorporatsioonide ja -seltside vokaalansamblite festival „Gaudeamus igitur!“.

 

Tartu linnavalitsuse poolt läbiviidava kaasava eelarve protsessi lõppvalikusse valitud 25 idee hulka jõudnud korp! Ugala idee on korraldada 2015. aasta sügisel Tartus esimene Euroopa akadeemiliste tudengikorporatsioonide laulufestival „Gaudeamus igitur“.

 

Korp! Ugala vilistlane Andres Kalamees ütles, et korp! Ugalal on saja aasta pikkune laulutraditsioon ja paratamatult tekib soov kuulata ja õppida ka teiste maade tudengiorganisatsioonide lauluvara ja lauluoskusest. Kalamees lisas, et „Tartu on selliseks festivaliks ja kokkusaamiseks parim paik, tahame külalistele pakkuda esmaklassilist festivali ja kuulajaile väga kõrgetasemelist ansamblilaulu.“

2015. aasta sügisesse planeeritav festival toob Tartusse pikaks nädalavahetuseks enam kui sada ansamblilauljat Euroopa akadeemilistest organisatsioonidest. Tartus antavad kontserdid ja koolitused annavad hea ülevaate väga pikast tudengilaulutraditsioonist ja laseb kõigil ka ansamblilaulu õppes osaleda. Festivali tipphetkeks kujuneb galakontsert Tartu ülikooli aulas tudengilaulude ja –traditsioonide tutvustamisega. Festivalil osalevad kõrgetasemelised meesansamblid Eestist, Lätist, Saksamaalt, Šveitsist, Poolast, Austriast, Soomest ja Rootsist.

 

Korp! Ugala tegevliige Uku Püttsepp ütleb, et „kui seni on tudengilaul ja ansamblilaul olnud korporatsiooniseinte vahel ning satub headesse akadeemilistesse saalidesse haruharva, siis Tartusse planeeritav festival pakub tartlastele kena võimalust kuulata väga põnevat ja ilusat mitmehäälset ansamblilaulu väga kõrgetasemelises esituses. Need ei ole lihtsalt laulud, vaid igal laulul on oma lugu, mille juured ulatuvad mitmete sajandite taha.“

Kui festival Tartus õnnestub, siis on võimalik, et sellest saab uus traditsioon Euroopa tudengikorporatsioonide ja seltside hulgas ning võimalik, et see festival läheb Tartust Euroopasse rändama.

 

Korp! Ugala kutsub kõiki tartlasi andma oma hääl toreda ja unikaalse idee nr 25 esimese Euroopa tudengikorporatsioonide ja -seltside vokaalansamblite festival „Gaudeamus igitur“ poolt.

 

Korp! Ugala muusikatoimkond

’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’

Info:

vilistlane Andres Kalamees, 523 7544, andres.kalamees1@gmail.com

 


Vanemad postitused »