Korp! Ugala tähistab emakeelepäeva Johansonide kontserdiga

12.03.2019

Korporatsioon Ugala tervitab emakeelepäeva legendaarse ansambli „Johanson ja Vennad“ kontserdiga „Lahtilükkamine“ oma konvendis (Kuperjanovi 16).

Korp! Ugalal on traditsioon tähistada kahte Eestile olulist päeva muusikalise tervituse, kontserdiga – need kontserdid on emakeelepäeva kontsert märtsis ja rahvusvahelise muusikapäeva kontsert oktoobris. Korp! Ugala korraldajad ütlevad, et eesti keele aastal ja emakeelepäeval soovitakse rohkem pöörata tähelepanu oma keelele ja keelekasutusele nii sõnas kui ka lauludes. Korp! Ugala on rahvuslik meeskorporatsioon, mille esimeseks põhimõttekski on „oma isade maad ja rahvast ja oma emakeelt armastada ning eesti rahvuslise kultuuri eest võidelda ja tema loomiseks kaasa töötada.“

„Johanson ja Vennad“ kontsert on avalik ja tasuta ning kontserdile oodatakse akadeemilise pere liikmeid, noori ja vanu tartlasi (lapsed on väga teretulnud). Koostöös korp! Sororitas Estoniae liikmetega on võimalik peale kontserti maitsta einelauas häid suupisteid ja jooke. Kontsert toimub korp! Ugala konvendis neljapäeval, 14. märtsil kell 19.

Kontakt ja korraldus:
Indrek Mustimets, 506 3076